ČERVENÉ SKLO V KUCHYNI

Pro návrháře i výrobce nábytku je velmi přínosné a příjemné, má-li klient dobrou představu a dostatek informací o své budoucí kuchyni. Kuchyň je středem domova a rodiny, s její pomocí zajišťujeme výživu, a je-li majitelka s kuchyní spokojená, vaří s láskou a dobře se jí zde pracuje, má jídlo v sobě mnoho dobré energie, na níž velmi záleží.

 

Paní této kuchyně měla velmi jasnou představu o tom, co chce, měla dostatek informací z literatury a časopisů, a byla obeznámena s materiály, možnostmi a trendy, které současný trh nabízí. Výsledkem je elegantní, zdánlivě prostá a jednoduchá bílá kuchyň s dvířky ve vysokém lesku.

Překvapivým a velmi efektním řešením je zadní obklad ze skla syté karmínové barvy. Kombinace bílého lesku, karmínového obkladu zadní stěny, a černého dřezu s mramorovou pracovní deskou je vpravdě dechberoucí a úchvatná a svědčí o tom, že spojí-li síly dobře informovaný a do věci zapálený klient s kvalitním návrhářem a výrobcem, může vzniknout esteticky i funkčně dokonalý nábytek.

 

Je-li navíc vkusně zasazený do interiéru bytu, působí čistě, a díky dominantnímu červenému prvku dokonce dynamicky a vesele.

 

Návrh kuchyně je především ideovým dílem klientky, k němuž bylo třeba pouze vyhotovit technické řešení.